| rovion a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare.
Cum pot practica nudismul ca adolescent? Sunt foarte curios!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți practica pe plajele, în zonele speciale unde se practică nudismul.

| isemilia a răspuns:

In zonele speciale unde se practica acest lucru. (de exemplu, anumite plaje)

| Bluestar15 a răspuns:

Intrebarea potrivita ar fi "ce bine produce nudismul"? Daca stam sa analizam putin, nudismul nu e de fapt decat o forma de expunere, nu aduce niciun beneficiu omului, nici nu te dezvolta in vreun fel.