| Alexandra3003 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Sunt din Podari și mi-am făcut card pentru a-mi fi virata alocația pe acesta. Am primit extrasul de cont de la banca respectiva, dar bineînțeles ca nu am întrebat unde trebuie sa ma duc cu acesta. Ma puteți ajuta? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un bancomat de la banca respectiva. Unde ai vrea sa te duci cu el? La talcioc?

| Alexandra3003 explică (pentru darrio2007):

Întrebarea se referea la altceva... Cu acest extras ma duc la poștă sau la primărie? Trebuie sa fac dosar ceva? Citisem anumite lucruri, dar nu m-au lămurit.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandra3003):

Daca ai card doar la bancomat. Ce e greu de inteles? De preferat bancomatul bancii de unde ai cardul. La alte bancomate ti se ia comision măricel.

| lpavel a răspuns:

Pai te duci la un bancomat si iti scoti banii!