| alex123mihai322 a întrebat:

Bună ziua, am un passat b5 cu motor 1.8T 150cp, si as vrea sa ii fac un stage 1, aproximativ cu câți ca-i creste? Sau ce modificări ar trebui sa-i mai fac sa o aduc in mai mult

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Poți face o resoftare unde câștigi aproape 30 cp doar din soft asta. Pe lângă resoftare ar mai fi alte modificări: injectoare, intercoler, răcire mai buna și o turbina hibridizata și câștigi mult mai mult. Cauta pe Facebook MADturbo și o sa vezi acolo proiecte tuning.