| BiaBybbyBia a întrebat:

Am un telefon Allview p5, are geamul un pic fisurat dar din cauza asta nu pot introduce parola (nici nu o stiu). Cum as putea intra in continutul telefonului (mesaje, poze, wapp) cu ajutorul unui laptop?

3 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Incearca cu cablul de date, din telefon in PC, nu cred ca iti cere parola atunci cand te conectezi pe PC, trebuie doar sa apesi pe ecran unde scrie Activare USB sau ceva de genul.

| BiaBybbyBia explică (pentru Kreefy):

Nu merge deoarece trebuie sa dau din telefon conectare cu USB si nu merge ca are parola telefonul si nu am cum oricum ca nu merge touch-ul

| Kreefy a răspuns (pentru BiaBybbyBia):

Atunci nu prea ai cum, chiar daca incerci sa intri cu laptop-ul pe telefon, iti trebuie confirmarea de pe telefon, si daca nu ai acces la el, nu sti parola, si nu merge touchscreen..degeaba. mergi la un service cu el si repara-l. Dar iti vor sterge toate datele din el daca iti reseteaza parola.