| supergeniu a întrebat:

am un telefon samsung s5230 si i-am pierdut incarcatorul. Stiu ca pot sa-l incarc cu cablul de date, insa incarca foarte putin, mi s-a intamplat odata sa ramana fara baterie si sa se incarce toata bateria in 1 ora - a fost conectat la pc, insa acum incarca foarte putin, doar intrucat sa stea pornit. Cum trebuie sa procedeez sa se incarce rezonabil bateria cu ajutorul cablului de date?

1 răspuns:
| Sinoda a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti cumperi un incarcator nou, mie mi se incarca foarte bine si cu cablu de date si si eu am Samsung