| flopy4m2 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa creezi un sv de metin vreun doritor care ma poate ajta sa ma contacteze la adresa pepsy_pepsy90@yahoo.com ...eu cred ca am pcu`l destul de un uitati Pentium (R)Dual-Core CPU E5300 2.60ghz 4.00gb rami

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Nu e bun deloc nu pentru sv iar un dual core nu duce nici 100 de oameni ai nev de internet de mare viteza dar nu abonamen de baza plus ca un sv nu se face asa cu una cu doua ai nev de dev's aia se platesc cu bani reali ai nev de un host nu pc'ul tau de acasa ai nev de moderatori pentru forum si design nu e usor asa ca las-o balta fara suparare.