| Andreeauta a întrebat:

Astazi am tras la sorti pentru cadouri. Am extras o fata, dar nu am idee ce sa-i iau. M-am gandit la cateva lucruri dar nu mi-ar strica niste idei. Bugetul stabilit in clasa este de 50 lei. Precizez ca suntem clasa a 9 a. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Poti sa-i iei o bluza draguta sau ceva simbolic, o cana, ceva decoratiuni, etc

1 răspuns:
| ioana2517 a răspuns:

Poți sa ii iei niște rechizite drăguțe, de exp ceva pixuri colorate, sau stickynotes. Dulciuri clar happy ceva decorațiune, găsești în pepco sau hipermarketuri, sau ceva bijuterie, o pereche de cercei sau o brățară din melimelo