| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee ce inseamna friends with benefits? Stiu ca suna de parca as fi trait in pestera pana acum da chiar nu stiu despre ce e vorba.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O relatie in care sexul este scopul, personal cred ca iubirea vine involuntar, mai bine nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să te fu ț i fără relație

| Catalina990099 a răspuns:

Prieteni cu beneficii, adica sa ai o "relatie" fara iubire, sentimente, in care intretii doar relatii sexuale

| Mynameis93 a răspuns:

Prieteni cu beneficii.Nu există sentimente, este sex şi atât.

| RAY a răspuns (pentru Mynameis93):

Tu ai face asa ceva?

| Mynameis93 a răspuns (pentru RAY):

Nu.Sunt adepta relațiilor "clasice"

| AlMaDi a răspuns:

Ca tu si partenera ta doar sa intretineti acte sexuale si sa nu fiti indragostiti unul de altul.
Dar mie imi pare riscant acest tip de relatie, oricand unul din voi se poate indragosti, iar jocul se va termina.