| Ixnsn a întrebat:

Bună ziua, sunt cetățean român căsătorit cu o persoană din Basarabia RM, suntem de 5 ani împreună, la încheierea căsătoriei a obținut un permis de ședere, după 2 ani am depus dosarul ei pentru a obține cetățenia română. Am umblat foarte mult să obțină cetățenia cât mai repede. Acum am adus-o în străinătate și și-a dat in petec, caută numai ceartă si plus de asta cred ca m-a înșelat de foarte multe ori. Vreau să divorțez, vreau să își piardă cetenia fiindcă m-a folosit. Ce pot face cazul ăsta? Așa că băieți sa nu vă căsătoriți cu Moldovence (RM). Astept răspunsuri concrete la întrebarea mea, pentu că sunt într-o problemă dificilă

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai și tu un pic de răbdare, așa sunt moldovencele, rele de gură. Vorba rusului. Smuglianka Moldovanka. Dar să știi că îți fac niște parastase de pomină.

| Ixnsn explică (pentru sadrian46):

Ai dreptate, păi de 5 ani de când sunt cu ea, am incaruntit. Le place băutură si bărbații

| sadrian46 a răspuns (pentru Ixnsn):

Dacă îi plac bărbații, e plină de viață. Trântește-i un copil, o să îi placă și de el. Și băutura e bună, numai să te ții de ea. Pentru păr există Loncolor.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cetatenia nu poate so piarda, doar daca divortezi si o lasi in galaxia ei. Daca te-a inselat si ai probe atunci obtii divortul si dupa ii arzi toate actele cu telefon, sa mearga singura sa isi faca documentele din nou. Basarabenii ne considera tigani

| Ixnsn explică:

Dovezi am avut, da nebuna a spart telefoanele