| vulpitaa18 a întrebat:

cum pot sa par mai scunda(in poze si in realitate)?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Nu te mai lăsa influențată și complexata de către cei din jur. Nimeni nu este perfect, și dacă ai auzi nemulțumirile fiecăruia legate de aspectul fizic și nu numai, ai afla că ceea ce pentru tine pare un defect, în ochii lor este o calitate și și-ar dori-o. Fii mândră de înălțimea ta și de tot ce ai, căci ești unică și nu îți dori să arăți ca nimeni altcineva. Iubeste-ti corpul și ai grijă de el cum poți tu mai bine, pentru că el este templul sufletului tău.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca am un regret este ca nu-s mai inalta, desii am 1.74m... dar iubesc tocurile cui si inaltimile!

Tu ce inaltime ai, la cei 14 anisori?

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ai cum.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

De ce vrei sa pari ceva ce nu esti? De ce sa arati o imagine diferita de realitate? iubeste-te asa cum esti.

P.S inaltimea este un atu happy