| Ianis232 a întrebat:

De cateva zile, de cand am avut o toxiinfectie alimentara ma simt asa, fara chef. Nu mai rad la nimic si sunt foarte indiferent cu privire la nimic. Am devenit foarte static si parca fara vlaga. Medicamentatie pentru acea infectie am luat si ma simt bine acum, insa am aceasta dispozitie de nepasare. Stiti ce m-ar putea ajuta? Dau funda! (Mentionez ca am 13 ani).

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Cumpara de la farmacie un complex de vitamine. Calciu, magneziu, D3