| marius186 a întrebat:

Detin o bicicleta RICH la tara! Weekend-ul care vine as vrea sa plec la tara. As vrea sa-mi cumpar din Bucuresti cauciucuri pentru aceasta bicicleta. Insa nu stiu dimensiunile rotilor. Daca stie cineva dimensiunea acestui cauciuc. Va rog sa mi-l spuneti. Multumesc.

Mai jos se afla o poza cu modelul bicicletei mele:
http://imageshack.us/photo/my-images/851/f...rafie0025z. jpg/

11 răspunsuri:
| AlexBmxRider a răspuns:

Poza nu merge.

| AlexBmxRider a răspuns:

Masoara din varful rotii pana in celalalt varf. Daca sunt cam 66 cm inseamna ca e de 26" roata si daca e de cam 61 cm inseamna ca e 24"

| marius186 explică (pentru AlexBmxRider):

Man nu ai inteles. bicicleta este la tara si eu vreau sa ma duc acolo dar sa-mi iau si roti pentru ea. si nu stiu dimensiunile. Eu stiu ca sunt pe 26 dar nu stiu daca are ceva daca iau 26x... nu stiu cat sau iau orice cauciuc pe 26

| AlexBmxRider a răspuns (pentru marius186):

Cauciucuri?

| AlexBmxRider a răspuns (pentru marius186):

Dupa cum pare are rotile de 26.

| marius186 explică (pentru AlexBmxRider):

Da

| AlexBmxRider a răspuns (pentru marius186):

Da, este de 26.

Răspuns utilizator avertizat