| tmpblraglx a întrebat:

Buna ziua (este posibil sa fi ales o categorie gresita),

Am invitat niste "intrusi" la cateva ore, care au facut misto (nu s-a injurat, a fost un earrape "buna ziua, sunt prezent")

Se suspecteaza ca am fost eu.

Intrebarea mea este, ce mi se poate intampla & cum as putea "indrepta" situatia?

Multumesc pentru raspuns.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde i-ai invitat? În cameră? Pe suspiciuni nu poți fi pedepsit, trebuie dovezi.

| mpralt a răspuns (pentru sadrian46):

In sesiunea google meet. Dovezi nu exista, dar profesoara a observat.

| Wr3nch a răspuns:

Se scade nota la purtare, depinde cate puncte vor profii. Sau poate scapi doar cu un avertisment, dar nu cred. Eu unul nu te-asa lasa asa usor.

| Andreeush a răspuns:

Suporți consecințele.

| Anuket a răspuns:

Mai bine respecți pe toată lumea, nimănui nu-i place școala online, nu îngreuna situația. Una este să zici o glumă și alta e să deranjezi o oră.
Dacă nu îți poate scădea nota la purtare, te poate asculta și te va puncta fără milă dacă nu ști. Îndrepți situația nemaifăcând de astea și cerându-ți scuze.