| anonim_4396 a întrebat:

eu am o multime de cosuri rosi din care iese puroi, scap de ele apoi apar altele.Am incercat o multime de remedi, dar degeaba. Ziceti`mi si mie ceva sa ma poata ajuta sa scap de cosuri...VA MULTUMESC

7 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Posibil sa ai o dereglare hormonala ..incearca sa mg la medicul ginecolog si sa iti prescrie niste anticonceptionale happy pana nu e prea tarziu
baftahappy

| shishilik a răspuns:

Eu am folosit Isotrexin o vreme si a fost foarte bun. Nu mai avusesem fata atat de curata de multhappy, fara niciun cos, nicio pata, nimic. Acum nu se mai importa, am auzit, si acum incerc sa folosesc masti facute in casa. Daca iese ceva zic pe aicihee hee

| maria a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi sa mergi cat mai curand la un medic dermatolog, sa urmezi sfaturile, indicatiile date si mai ales, sa ai rabdare...nu totul se rezolva cu anticonceptionale (daca esti fata) si mai ales la ginecolog.Sunt unele alimente la care trebuie sa renunti o vreme (cum ar fi ciolocata, alimente cu continut ridicat de grasimi). Sper sa iti fie de folos link-ul urmator :
http://www.naturaplant.ro/forum/topic.php?start=0&id_topic=882 - produse naturiste si nu numai.Sanatate mult si ai grija de tine.Sa continui sa ai rabdare si va fi mai bine, vei vedea.

| Simonaa5 a răspuns:

Solutii pentru cosuri de la avon "clear schin "o apa albastra are alcol si este posibil sa iti treaca

| Ninna a răspuns:

Nu mai manca grasimi! spala-te mai des pe fata in special cu sapunuri anti cosuri.

| TheBlueButterfly a răspuns:

Ai putea folosi sapun de sulf. Il gasesti in farmacii:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc o masca de fata facuta din un albus de ou no lingura de malai si apoi bati o pui pe fata o lasi sa se intareasca si o indepartezi cu un disc demachiant si cu apa calda