| AstadaNume a întrebat:

M-ar interesa un caine din rasa Bullmastiff, as dori sa imi spuneti daca cumva cunoasteti pe cineva sau ceva in genu, care da puii mai ieftini, majoritatea se invart la 300euro, daca stiti pe cineva care il da mai ieftin.Va multumesc! Scuzati Categoria!

1 răspuns:
| razvan1305 a răspuns:

Nu stiu care sunt preturile acolo dar incearca sa cauti la 2-3 magazine de animale si daca nu au cred ca poti comanda un pui la magazinele pet ...Parerea mea e ca e mai sigur sa cumperi de la magazin decat de la oameni, la magazin is sterilizati curatati etc asa nu stii de la ce persoana nebuna poti sa cumperi care o traumatizat cainele si acum til vinde tie ca sa bagi bani in cursuri de dresaj sa-si revina cainele din depresie...