| ancutza_4814 a întrebat:

Ziua mea e pe 6 ianuarie si vreau sa-mi-o sarbatoresc pentru ca nu mi-am mai facut-o de 2 ani.Deci vreau sa fie ceva mai special fara sa fie prea costisitoare.Am fost la ziua colegelor mele iar ele si-au facut-o la pizza. Vreau altceva parca e prea monoton. Vreau sa ma ajutati. Dau funda si tot ce se poate da daca imi place vreo idee. Pup:*

3 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Pai poti sa ti-o faci acasa cu mancare, multa muzica la maxim si bauturi racoritoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ti-o faci acasa! un aperitiv fiptura prajiturii tort suc alea alea! a mea e pe 14 si prietenele mele mi-au spus sa includ si pufuletii care nu pot sa lipseasca funda?

Răspuns utilizator avertizat