| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Buna ziua oameni buni. As vrea sa va spun ceva. De fiecare data cand dorm si visez si vrea tata sau mama sa ma pupe pe obraz ma trezesc dar ei nu apuca sa ma pupe. Cand sunt aproape de fata mea ma trezesc de parca as avea ochii deschisi si vad ce se intampla dar eu dorm linistit, visand. Sau cand dorm, daca trece cineva furisandu-se pe langa mine ii simt chiar daca nu fac galagie absolut de loc. Oare sa am ceva puteri supranaturale?

1 răspuns:
| Tyby148 a răspuns:

Iti recomand o sedinta la psiholog... in legatura cu visele alea si nu, nu esti paranormal ai simturile mai dezvoltate ceea ce nu e asa rau.
Funda?