| Sadop a întrebat:

Până la Crăciun aş vrea să îmi cumpăr un telefon de până în 600 de lei.
Ce idei aveţi? Eu m-am gândit la un Prestigio Multi Phone PSP 5453, la 500 de lei.
Ce părere aveţi şi ce îmi recomandaţi?
Fundă.

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Acum 4 luni ma uitam si eu dupa un telefon si m-a atras si pe mine un telefon de la prestigio, mi s-a parut o marca buna, si review-uri era foarte bune, Eu am oscilat intre prestigio si Allview, si pana la urma am cumparat un Allview ( mai mult pentru memoria). Parerea mea ca Prestigio Multi Phone PSP 5453 e destul de bun, are dual -sim si aceasta facilitate este un plus, are camera de 8 mp, deci e super. Cu acest pret si ce facilitati are, eu spun ca e destul de bun.

Răspuns utilizator avertizat