| Andrei900Boss a întrebat:

Buna ziua TPU

am aflat ca beau ca sa nu intru in coma cat am voie sa beau infiecare zi? una ziua si una la culcare?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Troll.

| Andrei900Boss explică (pentru darrio2007):

E Trollwinking ce am spus acum.

6 răspunsuri:
| Andrei900Boss explică:

E whisky, bere, si vin. acum fac teste acum cu coniacul, palinca, si vinul. vreau sa vad ce gust are coniacul, palinca si vodka, si sa nu uit Tequila. si altele.

| Andrei900Boss explică:

Stai vinul l-am gustat coniacul, palinca vodka si Tenquila nu am gustat.

| Andrei900Boss explică:

Si Lichior,

| Andrei900Boss explică:

Si Gin nu stiu ce alcool e ala stie cineva? habar nu am ce alcool e. si bautura Traditionale, ce gust are.

| Neyter a răspuns:

Ai putea sa folosesti virgule ca pentru asta nu intri in coma