| PureSmile a întrebat:

Bună ziua TPU! Am dubii și aș dori să aflu si părerea voastră. Am o prietenă care se folosește de mine. Dacă eu n-o bag in seamă ea nici atât. Doar când nu are cu cine vorbii își aduce aminte de mine. Și e preocupata cu alții care sunt o influență negativă, adică o întoarce de multe ori împotriva mea. Și până la urmă se întoarce mereu cu "coada intre picioare " să spun așa. Credeți că cel mai bine ar fi să rup orice legatură cu ea? Aștept păreri. Mulțumesc mult. [ Scuzați-mă, dacă am greșit categoria ].

Răspuns Câştigător
| Pissic a răspuns:

Daca iti face asa mereu inseamna ca nu merita sa.ti fei prietena. gaseste pe cineva cu care sa te intelegi si care sa nu isi bata joc de sentimentele tale

2 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Da ce s-a terminat lumea?
Sau ai impresia ca trebuie sa fi prietena cu toata lumea?
Prietenii se selecteaza!
Sau nu stii asta?

| PureSmile explică (pentru Maomau):

Raspunsul tau nu imi este de folos. Decat sa fii rautacios mai bine iti tii parerile pentru tine. happy

| Pissic a răspuns (pentru Maomau):

Daca iti face asa mereu inseamna ca nu merita sa.ti fei prietena. gaseste pe cineva cu care sa te intelegi si care sa nu isi bata joc de sentimentele tale