| Rokary a întrebat:

Bună ziua TPU,

Am o problemă cu o prietenă. De când o cunosc, e mai "violentă", însă am trecut peste.
Problema vine acum când îmi zice chestii de genul "ți-aș rupe mâna". Știu că pare doar o glumă, dar la cât de des se întâmplă, deja mă sperie.

Ce ar trebui să fac? Să rămân sau să abandonez tot?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Eh, e violenta pana isi ia boxul de la altul/alta... Poate-i traumatizata. Hormonii. n-a intrat crenvurstiul in savarina!

3 răspunsuri:
| PeggyRock a răspuns:

Ai văzut-o lovind pe cineva, ceva. Este violentă fizic sau doar verbal. Dacă nu te simți confortabil în preajma ei, te poți retrage. Nu merită.

| cristian200313 a răspuns:

Daca te sperie, de ce mai stai langa ea? Ai vazut-o vreodata daca l-a lovit pe cineva?

| Andreeush a răspuns:

Dacă te sperie ar trebui să te îndepărtezi de ea.