| R0bert60 a întrebat:

Buna ziua TPU.

De curand mi-am achizitionat un nou telefon, si as vrea sa ii cumpar o husa, doar ca nu sunt hotarat ce model.

Ce sa aleg? : Husa S-Line GEL sau Husa Flip?

Scuzati categoria

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lollypoop8383 a răspuns:

Eu as recomanda husa Line gel si folie de protectie pe ecran fiindca asa e mai practic. Husa Line gel e mai comoda in timp ce husa flip se uzeaza foarte repede, se rupe si la un.moment dat o sa fie varza.
Eu stiu din proprie experienta.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| any3la a răspuns:

Buna. Eu zic ca cel mai bine e husa flip, asa telefonul tau este mult mai ferit si pe fata si pe spate si nu se zgarie. happy