| crazyboy9616 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Intrebarea mea suna pentru cei care primesc bani de liceu in fiecare luna: Cand trebuie sa primim bani de liceu si cati si pentru toate lunile primim sau doar decembrie? Multumesc inainte raspunsurile voastre happy

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Teoretic, dacă plata banilor din lunile anterioare nu s-a făcut, acum ar trebui să primiţi şi pentru lunile dinainte, altfel doar banii pentru luna decembrie. Pe lună, din câte ştiu, se primesc 180 de lei, deci ori primeşti atât fix, ori cumulat cu restanţele din lunile trecute. Data exactă nu ştiu, s-ar putea să difere de la liceu la liceu sau de la judeţ la judeţ. Pe internet nu scrie nimic de o dată fixă, naţională sau ceva de genul, deci întreabă-ţi colegii, profesorii sau du-te la secretariatul liceului sau la biroul de contabilitate, ar trebui să te ajute happy