| claudiuflorin a întrebat:

Buna ziua TPU. Sunasem la orange acum cateva saptamani pentru sa rezilez contractul si nu m-au sunat, tinusem telefonul inchis 2, 3 zile in fiecare dimineata. Nu mai vreau sa reziliez, si daca nu m-au sunat. sa confirme asta, oare mi-l inchide abonamentul? Trebuie sa sun din nou.eu nu mai vreau asta.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ai merita sa iti rezilieze si dupa aia sa iti taie toate bonusurile posibile pe care le-ai fi avut. Da' ce esti, copil de 3 ani, sa te schimbi dupa cum bate vintul?