| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor! Am si eu o intrebare, ma puteti ajuta, va rog? Am tot cautat, dar nu am gasit, poate stiti voi unde as putea gasi, sa downloadez, sau sa citesc online cartea"Catre culmile succesului "scrisa de dl.Pavel Codrut.Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pe scribd.com ai cautat?

| ioanaa a răspuns:

Si eu am citit-o. Am citit multe carti scrise de el. Imi place stilul sau, ma refer aici la cartile pentru adolescenti, la cele despre viata si romanele de dragoste.

| unblogger a răspuns:

Aceasta carte nu este disponibila gratuit, dar o poti comanda la pretul de 15RON http://www.lucman.ro/produs/catre-culmile-succeselor--i62050