| jykmon a întrebat:

Buna ziua Va rog din tot sufletul sa ma ajutati daca puteti avand incredere intr-un prieten i-am spus parola de la E-mail-ul meuingerul_negru58@yahoocom si a intrat si a schimbat E-mail-ul pe care este contul la Metin2 poate ati auzit de acest joc va rog daca ma puteti ajuta sa schimb E-mailul trebuie sa pun contul meu pe E-mail-ul meu de pe E-mail-u lui Va rog din tot sufletul sa ma ajutati daca puteti nu sunt hacker nu am intentii rele si ascunse vreau doar sa ma ajutati daca puteti sa schimb E-mail-ul sa pun contul care mi l-a furat pe E-mail-ul meu meu Va rog din tot sufletul SA MA AJUTATI
CAUT HACKER CINEVA CARE POATE SPARGE UN EMAIL DAU ORICE SA MA AJUTE

3 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Dai orice? vreau 500euro si te ajut.

| m1xa3la a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Scump domne scump. dincolo era mai ieftinhee hee

| Username8 a răspuns:

Hashu_ec@yahoo.com, O zi buna.