| mere2000 a întrebat:

Vreau parerea voastra.nu stiu ce sa fac. Am 13 ani, sunt un copil bun, invat bine la scoala, imi place sa invat, si ma gandeam sa dau la bio-chimie la liceu pentru ca ma pasioneaza biologia, chimia si fizica si mai departe la facultate de medicina. Problema este ca imi place pe de alta parte foarte mult sa cant. Am si voce. Dar inca nu m.am inscris la canto. Aveam de gand. Am mai fost cand eram mai mica dar nu m.am tinut. Am fost si la chitara..in fine. Aceeasi poveste. 2:sunt buna si la sport. Ador sportul. Stiu sa joc fotbal, sunt foarte buna la alergat, handbal, volei etc. Nu ma laud, spun doar ca ma pricep la sport..si nu stiu ce sa fac. Sa ma tin de scoala? Sa pun mai mult accent pe sport? Oricum la canto vreau sa ma inscriu..va multumesc frumos si astept parerile voastre! happy

Răspuns Câştigător
| SpookyKid a răspuns:

Tine-te de scoala ca asa ai cele mai multe sanse sa reusesti...adica sportul e foarte sanatos dar gandeste-te si ce sanse ai cu asta in viitor, deci du-te la bio-chimie si fa si canto ca e superhappy si nu te lasa nici de micare dar fa-o doar ca pe o relaxare, de exemplu te mai duci intr-un weekend la un meci de volei cu prietenele sau it pui castile in urechi si de duci sa faci jogging, sportul sa fie mai mult o distractie nu activitate principala

1 răspuns:
| addryanboss a răspuns:

Pai te poti duce la chimie-biologi si dupa ore daca o sa ai timp sa mergi la ceva cursuri de canto, iar un weekend poti sa faci sport cu prieteni.

Multa bafta!