| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi spuneti si mie daca programul driver detective poate fi folosit si fara net (pentru ca numi mg netu) si vreau sa stiu daca acest program mg si fara net sau imi puteti spune si alt program in care sa-mi zica ce drivere imi trebuie, dar sa mearga fara net vam zis.

2 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu merge fara net, pentru ca lucreaza cu o baza de date online deci cu un server.

| dustru a răspuns:

Prietene,clar ca nu merge pentru ca de unde crezi ca el obtine update-urile la baza de drivere si le downloadeaza.Nu-i nici un program analog ca sa -ti gaseasca driveri fara net. DRiver genius, tot necesita net dar e mai fain decit driver detective.(asa ca fapt divers :d )