| iasminadobrin a întrebat:

Buna ziua.
Vreau sa vorbesc cu cineva despre Depresie.
Sunt o Fata de 21 de ani si sunt din Cluj.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu mai esti minora si nu mai poti beneficia de consultanta psihiatrica prin TELEFONUL Copilului, care este serviciu gratuit, doar pentru copii minori.
Ti-as recomanda sa cauti un psiholog la tine in oras si sa discuti cu el, iar dupa o evaluare fata in fata, iti va da sfaturi, sau te va trimite la un psihiatru.
Sanatate maxima!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, cu un psiholog din Cluj. Undeva pe langa piata Mihai Viteazu parca era un cabinet. Aici nu stiu sa existe vreun psiholog.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna,

Cel mai indicat ar fi sa cauti un psiholog prin zona pe la tine, poti incepe cu... oricine apare prin cautari pe internet. Sau poate iti recomanda o persoana cunoscuta.

Pana atunci... daca ai vreo problema si ai vrea sa te descarci, poti oricand sa ne scrii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Dorești să vorbești cu un specialist (psiholog /psihiatru ) sau cu un utilizator TPU?