| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa happy
am nevoie de ajutor.
sunt cu prietenul meu de o luna si ceva.si nu am nicio idee. ce cadou as putea sa-i fac de craciun?

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Buna, iti spun sincer ca cel mai bine, ar fi sa ii iei un lantisor frumos sau cel mai bine un parfum, cred ca ar fi cel mai frumos si mai potrivit cadou de Craciun din partea ta.
Multi pupicei si spor la cumparatuuuuuuuuuuri kiss kiss

2 răspunsuri:
| duf a răspuns:

Ex:chitara, o petrecere surpriza cu prietenii lui cei mai buni, un sarut etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos spus si greu de facut nici eu nu m-am hotarat inca dar ar fi frumos ca si cadoul sa fie romantic puteti face o poza impreuna iar u s-o descarci in cadru cat mai mare