| Lavinia_6306 a întrebat:

Bunaa! Cine este din targoviste si a intrat la liceul Petru Cercel?big grin

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Nu sunt din targoviste si nu am intrat la liceul petru cercel, pacat as fi vrut sa intru la liceul tau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei detalii de Liceul Petru Cercel iti dau cate vrei...am facut 4 ani liceul acolo si 3 ani Postliceala sanitara. dar bine de ceva timp...acum lucrurile s-au cam schimbat da rin general au ramas cam aceeasi profesori!