| Bubbleh a întrebat:

Bunaahappy Cum imi sterg contul de facebook definitiv? Fundaalove struck

Răspuns Câştigător
| Lorree a răspuns:

Buna`happy Dai la "Contul meu" de unde mergi la "Setarile contului" si pe prima pagina care iti apare la "Setari" jos de tot este "Dezactiveaza contul" dai acolo si o sa te intrebe daca vrei asta.acolo bifezi un motiv pentru care nu mai vrei cont pe facebook si dai "Confirma".happy

1 răspuns:
| aLiaLi a răspuns:

Prin optiunea "Dezactiveaza contul" nu il stergi definitiv, ci doar il dezactivezi, toate optiunile tale, postarile tale, like-urile si restul vor ramane salvate la ei, si poti oricand sa intri iar, prin LOG IN, ti se va reactiva automat cand vei baga email-ul si parola. Definitiv nu se poate sterge happy