| dyaaaa a întrebat:

Bunaa! spuneti-mi si mie niste smecherii la barn buddy pls! DAU fundita!big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Pai. sunt multe cum zice si andrarock da primul sfat nu-i bun
eu stiu ca daca iti pui casele peste plante nu mai poti fura si fara sa ai caine

si una de furt poti intra la ceasul calculatorului si dai in spate dar trebuie sa furi repede ca,,, cateodata se schimba

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Uite ce smecherii stiu eu la Barn Buddy (pe hi5).

1.Daca ii lasi pe prieteni tai de pe BB Sa-ti fure din ferma ta (legume, flori, fructe etc.) o sa primesti mai multi bani ca de obicei...

2. Daca ai 200 de animale in ferma primesti $...

3. Poti cumpara Monede din alea rosii daca trimiti SMS la nu stiu ce numar.

Sper ca te-am ajutat::Eu sunt la levelul 100 si eu m-am folosit de aceste smecherii... sper sa-ti fie de folos!

| djdoru19 a răspuns:

Slabut. Astea sunt toate smecheriile pe care le stiti? laughinglaughinglaughing. Sunt ogramadade smecheri. Poti sa iti faci credite rosii (bb-uri rosii) fara sa cumperi nimic. De exemplu eu imi fac 70-80 de mii de bb pe zi. Si nu imi i-a decat 10-15 minute. Sunt smecherii pentru a trece 2 nivele odata. Pacat ca nu lem pot dezvalui.