| Roberta00 a întrebat:

Bunaa! Sunt foarte fericita am terminat cls a VI-a cu media generala 10 si mama ma trimite in tabara la mare! Stau 7 zile si nu stiu cati bani sa-mi iau la mine.Mentionez ca ma duc in statiunea jupiter, hotel meteor de 3 stele si o zi o sa mergem la aqua magic din mamaia!

Va rog frumos spuneti-mi si mie cam cati bani mi-ar trebui!
Va multumesc frumos!love struck

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Deci ai terminat clasa a VI-a, sa inteleg ca nu e vei iesi in fiecare noapte prin cluburi, si vei papa toti banii! Banuiesc ca, cazarea si drumul sunt platite, ai 7 zile, sa spunem ca vei cheltui 5-6 sute de mii pe zi ( 50/60 RON), si sa iti mai ramana si tie ceva, hmmmmthinking ti-ar cam trebui 4 milioane, sau chiar 450 RON! Ma rog daca as fi in locul tau atat as lua, depinde, poate nu esti o cheltuitoare inversunata si te descurci si cu 3 milioane!
Bafta!
HAVE FUN! big grin

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Felicitari!
Tu esti in clasa a6a si ai terminat cu 10, eu sunt in clasa a9a si am terminat cu 9, 90.
La voi va mai da 0, 1 sutimi in plus, noua nu ne da nici macar una.

Pai max. 200 de lei. La aqua magic platesti si mancarea, intrarea. Deci 180-200 ar fi ok dupa parerea mea.

| OanaG a răspuns:

Aqua magic trebuie sa platesti jumatate de bilet, pai nu stiu cred ca intr-o saptamana ti-ar trebui cam 4 milioanebig grin

| vlaaddd a răspuns:

E scump in Aqua Magic.

Vreo 3 milioane, tinand cont ca esti mica si nu consumi altceva decat suc.