| beybshic a întrebat:

Bunaa TPU!kiss am si eu o problema am un iubit nu sunt decat de vreo o saptamana cu el de vreo 3 zile a venit in tara si inainte sa ne vedem nu ma ocolea dar acum mi se pare ca nu prea are timp de mine de cand a venit l-am mai chemat sa ne vedem nu are timp ne-am vazut doar o data am incercat sa vorbesc cu el despre asta dar zice ca ma comport prostesc si crede ca are mereu dreptate el este mai mare decat mine este independent eu nu prea pot iesi seara nu pot sa zic cal iubesc dar daca mas despartii de el nu ar fi usor in fata lui ma simt o copila pentru ca el este independent si imi spune ca nu gandesc ce spun imi spune ca vrea o relatie cu mine dar mie nu mi se pare ca ar vrea lucrul asta ce ar trebui sa fac sa raman cu el sau sa ne desp mi-e greu sa fac amandoua sal tin langa mine ar trebui sa ma schimb eu sa incerc sa devin matura sa nu ma mai intereseze sa nul caut prea des sa il las sa faca ce vr sh sa ne vd doar cand el are chef si daca ne desp imi va fi greu sa trec peste numai vreau sa sufar mi-e frica sa ma despart de el ce sa fac? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| andreeandreea18 a răspuns:

Intrebarea mea este cati ani aveti amandoi? daca e mai matur cu mult decat tine e clar ca nu trebuia sa te combini cu el(adica cu totii stim ca urmaresc baietii de la noi). daca vezi ca este distant cu tine e clar ca iti ascunde ceva, iti spune ca vrea o relatie cu tine doar ca sa te abureasca.HELLO! e clar ca mintelaughing eu te-as sfatui sa iti calci pe orgoliu si sa ii demonstrezi ca esti mai puternica si mai smechera decat crede el.da-i papucii inainte sa o faca el si sa cazi de fraiera. daca ii pasa de tine si te place intr-adevar nu va vrea sa o faci si te va opri daca nu e clar ce va urma.mult succes!:* funda? pls:X

| beybshic explică (pentru andreeandreea18):

Eu am 16 ani el are 23 chiar nu stiu ce are de gand

| andreeandreea18 a răspuns (pentru beybshic):

Oau.prea mult crede-ma

| beybshic explică (pentru andreeandreea18):

Iti multumescc mullt:X

| andreeandreea18 a răspuns (pentru beybshic):

Nu ai pentru ce..doar fa ce iti spune inima:*