| FuckTheSystem01 a întrebat:

Bunaa. tpu..frateeeee nimeni nu poate sa-mi explice de ce am nevoie pentru a-mi face un pierce sub buza? in afara de ac steril si cercel steril? va rog puppy dog eyes dau funditaaa~si far glumehappy

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Ei bine, dacă ţi-l faci la salon, nu ai nevoie decât de cercel. Dacă vrei să ţi-l faci singură, sau să ţi-l facă un prieten, vei avea nevoie de ac, şi de un anestezic local, dacă nu vrei să urli. Eu am folosit 2 fiole de Xilină, pe care le-am cumpărat de la farmacie (fără prospect, 4 lei fiola), însă pentru 2 pierce-uri-snakebites. Tu vei avea nevoie de una singură. Baftă.

| FuckTheSystem01 explică (pentru Infraverde):

Merciiiiiiiiibatting eyelashes unul imi fac /sh singura si fiola o pun in locul in care vreau sa-mi pun pierce-ul, nu?laughingda stiu intrebare enervanta laughing))

| Infraverde a răspuns (pentru FuckTheSystem01):

Păi doar n-o s-o înghiţihee hee

6 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Ai nevoie de un cui si un ciocan,"frate".

| FuckTheSystem01 explică (pentru Andrei233):

Haha.foarte amuzant straight face mi-ai fost ffffffffff mult de ajutor: )..super

| Andrei233 a răspuns (pentru FuckTheSystem01):

Nu e amuzant.E tragic.Te crezi mai interesanta cu gaura sub buza?

| FuckTheSystem01 explică (pentru Andrei233):

raised eyebrows scuza-ma care e problm.ta...happy