| Adr567 a întrebat:

Bunăă TPU, imi place de o fată, vorbesc cu ea de ceva timp, de vazut ne vedem in pauzele de la liceu. Ps sunt a 9a, ma gandesc sa o iau in brate, vorbim zi de zi prin mesaje, niste păreri ce aș putea sa ii spun sau cand sa o iau in brate, sa o iau direct sau să deschid bratele?

3 răspunsuri:
| Iulian2007 a răspuns:

Pupo mahappy

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Spune-i ce simți cu Adevărată pentru din toată inima ta si tot sufletul tau fi sincer cu ia cu Adevărată

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa nu iei pe nimeni in brate ca ristis a fii chemat la directorul scolii pentru ca ataci ftele.
Cand pleci de la scoala mergi cu ea si vorbiti si vezi daca aceeapta sa oiei de mana sau de gat, dar in nici un caz in timp ce esti la scoala.