| silviaadrada33 a întrebat:

Bunaa, vreau sa combin doi prieteni just for fun laughing ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cea mai proasta idee, ca te poti trezi cu ochii vineti sau cu capul spart si evident, fara nici un prieten.
In asa ceva NU te bagi niciodata, ca nu-i nici bine si nici sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai întrebat dacă lor le-ar place să fie "combinați"? laughing

| Gândesclarece a răspuns:

N ai șanse crede ma

| akaanne a răspuns:

Do not do it!

| ENKIxxxxxx a răspuns:

Draga Cupidon, cred ca gresesti sa faci asta, apoi....aripioarele tale simpatice, vor ramane fara pene. Foloseste sagetile mai intelep, sau in scop propriu.