| Mădălina_Iordăchescu_1995 a întrebat:

Bunaaa. Am nevoie de câteva sugestii. De Crăciun, o sa ne facem cadouri in clasa între colegi si eu trebuie sa fac un cadou unui baiat si nu am nici o idee.

Răspuns Câştigător
| Mingo a răspuns:

Daca baiatului caruia ii faci cadou este pasionat de vreun sport, precum fotbalul ii poti face cadou o minge. Daca este pasionat de jocuri video ii poti face cadou un CD cu un joc.

Incearca sa vezi ce domeniu ii place la scoala si poti sa ii faci usor un cadou.

1 răspuns:
| dandan964 a răspuns:

Da-i un morcovel ambalat frumos intr-o cutie! happy