| Elisabeta21 a întrebat:

Bunaaa, am o intrebare pentru o prietena. Face 18 ani si vrea sa stie daca poate sa schimbe buletinul cu 2 saptamani inainte si ce acte ii trebuie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat de amuzant e ca generatia voastra sta 12 ore pe telefon si tableta, Facebook si Instagram da nu puteți da un search sa vedeti ceva util cand aveti nevoie. Lool

| Elelei a răspuns:

Da, se poate cu pana la 6 luni. Chiar e indicat sa nu te duci in ultima zi. Acte: https://evpilfov.ro/preschimbarea-buletinului-de-identitate/