| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa. Am o mare problema. Maine am un test la matematica si ne-a dat si teme. La romana am teme si de invatat, la istorie de invatat, iar la biologie de invatat si scris... Cand sa le fac asa repede pentru ca maine am si testul la matematica. Eu mi-am scris la romana si stiu lectia. Dar la celelalte... Ce sa ma fac. Ajutati-ma va rog! fundita love struck

Răspuns Câştigător
| allllll a răspuns:

Incepe cu ce ai mai putin(ma refer la teme), apoi dupa ce termini toate temele apucate si invata la matematica si apoi la celelalte.

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Un sfat. Lasa pc-ul deschis si lasa deschis la intrebarea ta. Nu te mai juca la c si apuca-te de teme. :!

| danahh a răspuns:

Pai depinde a cata ora ai matematica. si iti poti invata in pauza la celalalte materii