| Yanaa a întrebat:

Bunaaa! Am si eu o intrebare, plac un baiat care este in clasa cu mine, nu stiu cum sa-i spun, de asta vreau sa ma ajutati voi. Prietena mea stie ca ma place pentru ca a intrebat-o daca intreb de el., iar in pauza am jucat adeva si provocare si a ales sarut si a trebuit sa ma sarute, dar nu l-am lasat iar acum regret. cum sa-i spun va rog ajutati- ma dau unda + vot

Răspuns Câştigător
| Lore9999 a răspuns:

Pai... spune-i ok in fata! Sau daca nu esti tupeista. fa rost de id`ul lui de me ss si vorbiti ok despre voi! Poate iese ceva! Sti vorba aia `` Daca nu risti, nu castigiwinking ``
Succes!
Fundita?

7 răspunsuri:
| eluboy13 a răspuns:

Lasa-l pe pacaliciul ala laughing
Ai nevoie de cineva cu experienta, asa ca mine! :X

| Hash001 a răspuns (pentru eluboy13):

Tu esti un pacalici si mai mare.

| eluboy13 a răspuns (pentru Hash001):

Vezi-ti de treaba ta.

| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Ar trebui sa fi singura cu el intru-n moment in care sa nu fie colegi tai de clasa sau prietenele tale, si sa incerci sa vorbiti intruna si schimbati subiectu dupa incearca sal intrebi daca lui ii place de cineva de la voi in clasa, si daca zice da ii spui ca si tie iti place de un baiat dupa asta ii zici cal placi happy la mine a functionat tongue sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu, i-al in brate casi da el seama, sau vorbeste si tu mai mult cu el.

| Alesssya a răspuns:

Pai mai jucati adevar sau provocare cu cineva care stie ca il placi sa dea provocari gen:pupic sau sarut. Vorbiti pe mes despre ce lucruri va plac, cum sa petreceti timpul sa vedeti daca aveti lucruri in comun. Iesiti la suc, prin parcuri. Iar gand gasesti un moment favorizant ii poti spune pur si simplu ca il placi! Nu este asa greu! Funda?:*

| deutza98ubire a răspuns:

Nu te stresa prea mult cu asta. daca nu ai curaj sa vorbesti cu el scrie-i un bilet s-au un mesaj in care sa ii scrii ca ai aflat de la o fata ca te place si ca si tu il placi crede-ma ii e vrica sa te intrebe daca il placi pentru ca ii e teama sa il refuzi sau rroago pe prietene ta sa vb cu el si sa ii spuna ca il placi successs!