| d3utzsa a întrebat:

Bunaaa

am un cos mare intre sprancene si e rosu...nu am nci un cos pe fta decat pe ala si se vede ca draculaughing

cum as putea sa scap de el pana maine seara?big grin sau maxim sambata?big grin

vreau produse naturiste nu sa cumpar creme sau mai stiu eu cebig grin

Răspuns Câştigător
| NoNameMe13 a răspuns:

Iti pui niste apa in zona cosului, iar apoi pui niste sare de bucatarie. Lasi 10 minute cam asa si apoi o indepartezi. kiss

3 răspunsuri:
| Apy a răspuns:

Rolonul de la garnier e bun

| danielaxyz a răspuns:

Crema Spirulin de la plafar iti coace cosul imediat daca il freci bine apoi ti se micsoreaza si se usuca

| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Cel mai blând si eficient tratament pe care l-am folosit împotriva coșurilor si punctelor negre e pe baza de creme antiacnee cu ulei 100% pur de arbore de ceai (Tea Tree ) de la Thursday Plantation.
Foarte repede coșurile si punctele negre au început sa se usuce si apoi au dispărut complet.
La mine a funcționata bine, iți recomand cu încredere.