| mariutsacalin a întrebat:

Bunaaa! As vrea sa ii cumpar prietenei mele de ziua ei un purificator de aer, este foarte preocupata de tot ce tine de sanatate :-p. Am vazut ceva la Assiris Marketing, dar as vrea sa mai aflu si alte pareri, sugestii daca ati mai cumparat ceva de genul asta si de unde?happy

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bun e cel cu garantie pe viata de la zepter, dar nu-i cadou obisnuit, e mult si ca dar de nunta

| anndfreim a răspuns:

Buna. E interesanta ideea asta de cadou, nu m-as fi gandit la ea. Nu am auzit de firma asta Assiris Marketing, dar daca ti se pare convenabil pretul si este de calitate inseamna ca este o afacere buna. Tu stii cel mai bine ce ii place prietenei tale. Sper sa ii faci o bucuriebig grin
Fundabig grin?

| danionut a răspuns:

Hmm si mama mea a primit anul trecut de ziua ei de la colegii de munca tot un purificator, daca nu ma insel tot de la firma asta de zici tu Assiris Marketing si a fost foarte incantata:d il foloseste mereu. Daca stii ca prietenei tale ii plac lucrurile astea de ce nu?:-p Succes la cumparaturi :-d