| piitiica a întrebat:

Bunaaa. caut si eu un film. filmul se numeste fallen [damnare se numeste cartea] de lauren kate iar personajele principale sunt: lucinda price, daniel grigori si cam. [am specificat si numele ptc sunt mai multe filme intitulate astfel]. stiti cumva de unde pot face rost de film ca am cautat peste tot. va rog mult. [fundita]

3 răspunsuri:
| LadyBoOoo a răspuns:

Care mi-l poate da si mie? sa ma anunte va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel film il poti scoate de pe net, daca il cauti.Cauta-l pe google, si o sa-l vezi ne mai auzim, da-mi si mie id tautongue ne mai auzim.

| IanaMariasbd a răspuns:

Ai gasit filmul? imi poti da si mie un site te rog?