| DiidiiDuuda a întrebat:

Bunaaa, ce faceti? Credeti ca sucul natura plus, cu morcovi este bun la sanatate? laughing.

Răspuns Câştigător
| ChristinaGM a răspuns:

Da foarte buun, are multe vitamine si e sanatos mai ales ca e natural, intra pe mess iti sp mai multe acolo.happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sucul facut acasa din morcovi este bun la sanatate, cel din magazin plin de e-uri nu stiu cat de sanatos ar putea fi

| DiidiiDuuda explică (pentru mona):

Aha, multumesc.

| LolaLollita a răspuns:

Posibil, insa eu optez mereu pentru sucurile naturale, facute acasa.

| FuckSchool a răspuns:

Eu cred ca mult mai sanatos este sucul facut in casa de tine. Dar e mult mai simplu sa cumperi de la magazin.

| DiidiiDuuda explică (pentru FuckSchool):

Stiu dar vreau sa beau dar nici cel de la magazin nici cel facut acasa nu imi place gustul sad

| FuckSchool a răspuns (pentru DiidiiDuuda):

Da adevarat, am incercat si eu. Sincer mi se pare dezgustator.

| DiidiiDuuda explică (pentru FuckSchool):

Adica l-as bea. ca e cu lamaie si portocale sau nu stiu ce, dar nu stiu.