| CrazyYoyo a întrebat:

Bunaaa kiss
Ce se intampla daca bagi otrava de soareci in tigari? big grin
P.s: Intreb si eulaughing de curiozitatebatting eyelashes fara jigniri va rog puppy dog eyes sau faze de genu "incearca si ai sa vezi"

Răspuns Câştigător
| Buetzzy a răspuns:

Daca bagi otrava de soareci in tigari e ca si cum ai lua un droglaughing te simti ametit si in urmatoarele 48 ore daca nu te duci la un doctor poti face un stop cardio-respiratorbig grin

| CrazyYoyo explică (pentru Buetzzy):

Mersii laughing nu era pentru minebig grin

| Buetzzy a răspuns (pentru CrazyYoyo):

Stiu am raspunslaughing) Funda?happy

7 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Relativ nimic. Daca nu incerci sa fumezi tigarile alea laughing.

| TashaUhm a răspuns:

S-ar putea sa faci o vizita pe la morga.Nimic mai mult!yawn Daca il vezi pe Fanica, spune-i ca-l salut!

| EddiWeed a răspuns:

Iti faci rezervare pe www.cimitir.ro

| Denisa20000 a răspuns:

Nimic special, doar o sa mori. laughing

| alesarumarianiftode9 a răspuns:

Otrava este ceva inflamabil. Să nu-ți treacă așa ceva prin cap! Vrei doamneferește să iei foc?