| anonim_4396 a întrebat:

Bunăăă TPU...
Care dintre voi sunt fani wrestiling (sau cel puţin se uită la acest sport). Aveţi vreun luptător preferat? Respectiv o luptătoare? Haideţi să discutăm puţin happy.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana acum 2 ani ma uitam mai tot timpul dar cand au inceput sa faca telenovele am zis pa din mers. demult stiam ca e facatura si e facatura wrestlingul dar totusi era "enterteining "sa privesti dar, cand il da afara pe punk, dupa se intoarce, cena pleaca si el "concediat" dupa se intoarce, michaels se retrage dupa vine si pleaca, si alte chestii. l-au facut telenovela si ma enerva, deci.
imi placea cena, luptatoare nu, luptele intre femei erau enervante, gen tenis (tot la femei) fara sa zbiere ca nebunele nu pot

| Bøøgey a răspuns:

Cand ma mai uitam eu imi placea DX-ul mult. Si femeie, Kelly Kelly. Parca asa ii zicea, era buna rau.

| Adutzu2 a răspuns:

Mai demult ma uitam mereu, acu mai putin.
Luptatori preferati:
Shawn Michaels (mi-a parut foarte rau cand s-a retras),
John Cena,
The Undertaker.

| Adutzu2 a răspuns:

Wrestling = Spectacol
E real ce fac ei acolo dar nu e ceea ce pare, Chiar daca se ranesc ei acolo, totusi nu se lovesc atat de rau pre cum pare.