| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Bunaaaaa; x este ceva km complicat am un monitor si ieri cand ma jucam...s-a stins singur si trebuia sa apas pe butonul on. dupa off.si dupa iar on.ca sa se aprinda. ce are? saa arscrying? saaaaauuu ce álta problemá aaare;(( ajutÄÄÄtymaaaa; xxxx""Y

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

Si eu am patit la fel sad
nu ai bagat bine un cablu in spatele monitorului
bye love struck

2 răspunsuri:
| amoshot7 a răspuns:

Nu are nici o problema! Si eu trebuie sa fac asa! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| alexmircescu13 a răspuns:

Vezi sa nu ai activata oprirea monitorului dupa un timp prestabilit. Mergi cu click dreapta pe desktop, selecteaza properties, screen saver si acolo ai un buton Power. Pune la 'Turn off monitor' - never.