| ĄŇÐİ a întrebat:

Bunaaaaaaaa
Ce farse le-ati facut prietenilor vostrilaughinglaughinglaughing?

Răspuns Câştigător
| andreeaemmma a răspuns:

Poi durmeam in cort cu o fata si iam bagat mana in cana cu apa...nu vreau sa-mi amintesc ce sa intamplat dupa aceeealaughing

Apoi cand am mai dormit o data in cort am iesit afara in toiul noptii si am facut pe "lupul"... saracuta fata a incremenit pe loc...

Imi amintesc ca de paste am luat un ou nefiert si l-am vopsit. Cand a venit verisoara mea la mine am zis ca mai nou oul se sparge de incheietura mainii.Ei i-am dat oul fiert si eu am luat oul nefiert si l-am spart de incheietura mainii,Inca mai am filmarea.

O ... de 1 Aprilie ne-am bagat unele fete sub catedra si cand a venit profesoara de istorie am speriat-o.Saraca asa de tare s-a suparat pe noi.

Apoi la alta profeoara tot de 1 Aprilie am bagat o pasare de jucarie in sertarul de la catedra. Cand faceai zgomot incepea sa cante.Si cum profa era tare sperioasa ...saraca a ingalbenit de tot cand a auzit pasarea aia, a crezut ca e un soricellaughing

Sh... aveam o chestie care daca te puneai pe ea suna ca besina si iam pus-o la domnul diriginte sub pernitalaughing

2 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Nu ma ocup cu asea ceva nu e genu meulaughing

| anny_5868 a răspuns:

Exista prea cunoscuta facrsa cu spuma de ras in mana si pana care iti gadila fata, sa machiezi un baiat adica sa-l fardezi, sa pui lapte pe scaun si sa se ude fara sa-si dea seama, si multe altelelaughing